Kalender

 

Tilbage til forsiden af kalenderen - tryk her.

Kategori: Udekamp

Information om udekampe..


Hold / Klasse Sted Dato Kampstart
Old Boys (1) Sindal 28-08-2018 10:00:00
2. Division Sindal 02-09-2018 11:00:00
Old Boys (6) Ørsø 04-09-2018 10:00:00
Old Boys (5) Taars 10-09-2018 10:00:00
Serie 1 Solsiden 12-09-2018 19:00:00
Serie 3 (2) Vrå 13-09-2018 19:00:00
3. Division Ans 23-09-2018 11:00:00
Old Boys (1) Taars 25-09-2018 10:00:00
Elitedivisionen Søborg 29-09-2018 13:00:00
Elitedivisionen Gilleleje 30-09-2018 10:00:00
Old Boys (3) Brovst 02-10-2018 10:00:00
Klasse Old Boys (individuelt) Mulbjerg 04-10-2018 10:00:00
Klasse M (individuelt) Kolding 06-10-2018 11:00:00
3. Division Skanderborg 07-10-2018 11:00:00
Old Boys (4) Brønderslev 08-10-2018 10:00:00
Old Boys (1) Skagen 09-10-2018 10:00:00
Serie 1 Hjørring 10-10-2018 19:00:00
Elitedivisionen Vordingborg 13-10-2018 13:00:00
Elitedivisionen Næstved 14-10-2018 10:00:00
Old Boys (7) Skagen 16-10-2018 10:00:00
Serie 3 (1) Hjørring 18-10-2018 19:00:00
Old Boys (5) Brønderslev 22-10-2018 10:00:00
Serie 3 (2) Frederikshavn 25-10-2018 19:00:00
2. Division Viborg 28-10-2018 11:00:00
Old Boys (7) Taars 30-10-2018 10:00:00
Klasse Old Boys (individuelt) Arden 01-11-2018 10:00:00
Serie 3 (1) Hjørring 01-11-2018 19:00:00
Old Boys (2) Ørsø 06-11-2018 10:00:00
Elitedivisionen Sorø 10-11-2018 13:00:00
Elitedivisionen Korsør 11-11-2018 10:00:00
Senior Cup Hjørring 17-11-2018 09:00:00
Old Boys (4) Taars 19-11-2018 10:00:00
Old Boys (1) Sæby 20-11-2018 10:00:00
Elitedivisionen Kolding 24-11-2018 11:00:00
2. Division Ikast 25-11-2018 11:00:00
3. Division Fluen (Aarhus) 02-12-2018 11:00:00
Serie 1 Solsiden 05-12-2018 19:00:00
Serie 2 Asaa Billardklub 05-12-2018 19:00:00
3. Division Ebeltoft 16-12-2018 11:00:00
Old Boys (4) Hjørring 17-12-2018 10:00:00
Old Boys (2) Aars 18-12-2018 10:00:00
Ladies Cup Sæby 05-01-2019 10:00:00
Elitedivisionen Odense 05-01-2019 13:00:00
Elitedivisionen Kolding 06-01-2019 10:00:00
Old Boys (7) Sæby 08-01-2019 10:00:00
Serie 3 (1) Svenstrup 10-01-2019 19:00:00
Klasse B (individuelt) Skanderborg 12-01-2019 11:00:00
Old Boys (5) Pandrup 14-01-2019 19:00:00
Old Boys (2) Thisted 15-01-2019 10:00:00
Serie 3 (2) Hjørring 17-01-2019 19:00:00
2. Division Videbæk 20-01-2019 11:00:00
Old Boys (6) Klokkerholm 22-01-2019 10:00:00
Serie 3 (2) Brønderslev 31-01-2019 19:00:00
Old Boys (3) Hjallerup 05-02-2019 10:00:00
3. Division Skagen 10-02-2019 11:00:00
Old Boys (4) Brønderslev 11-02-2019 10:00:00
Old Boys (2) Halvrimmen 12-02-2019 10:00:00
Elitedivisionen Søborg 17-02-2019 10:00:00
Old Boys (6) Taars 19-02-2019 10:00:00
Senior Cup Sæby 23-02-2019 09:30:00
Old Boys (4) Pandrup 25-02-2019 10:00:00
Old Boys (1) Brønderslev 26-02-2019 10:00:00
Serie 3 (2) Taars 28-02-2019 19:00:00
Ladies Cup Brønderslev 02-03-2019 10:00:00
Old Boys (3) Thisted 05-03-2019 10:00:00
Old Boys (7) Sindal 05-03-2019 10:00:00
Serie 3 (1) Aars 07-03-2019 19:00:00
3. Division Aars 10-03-2019 11:00:00
Ladies Cup Regionsfinale Fluen (Aarhus) 30-03-2019 09:00:00
3. Division - Regionsfinale Silkeborg 06-04-2019 11:00:00
Serie 3 (1) - Slutspil Solsiden 25-04-2019 19:00:00
3. Division - Landsfinale Hvalsø 05-05-2019 11:00:00
Old Boys (2) Hjørring 19-08-2019 10:00:00
Old Boys (5) Taars 27-08-2019 10:00:00
Old Boys (4) Thisted 03-09-2019 10:00:00
Ladies Cup Fluen (Aarhus) 07-09-2019 10:00:00
Old Boys (1) Klokkerholm 09-09-2019 10:00:00
Serie 3 (1) Sæby 12-09-2019 19:00:00
Serie 3 (2) Svenstrup 19-09-2019 19:00:00
Serie 1 Solsiden 25-09-2019 19:00:00
Serie 3 (1) Sindal 26-09-2019 19:00:00
Klasse C (individuelt) Arden 28-09-2019 11:00:00
2. Division Kolding 29-09-2019 11:00:00
Klasse M (individuelt) Svendborg 05-10-2019 11:00:00
Klasse D (individuelt) Hjallerup 05-10-2019 11:00:00
Klasse D (individuelt) Skagen 05-10-2019 11:00:00
1. Division Varde 06-10-2019 11:00:00
Old Boys (4) Ørsø 15-10-2019 10:00:00
Senior Cup Taars 19-10-2019 09:30:00
Klasse Elite (individuelt) Fluen (Aarhus) 19-10-2019 11:00:00
Old Boys (3) Brovst 22-10-2019 10:00:00
Serie 3 (1) Taars 24-10-2019 19:00:00
Elitedivisionen Kolding 26-10-2019 13:00:00
Klasse Old Boys (individuelt) Arden 31-10-2019 10:00:00
Serie 3 (2) Brønderslev 31-10-2019 19:00:00
Serie 3 (3) Vrå 31-10-2019 19:00:00
Ladies Cup Aabenraa 02-11-2019 10:00:00
Klasse M (individuelt) Aars 02-11-2019 11:00:00
Klasse M (individuelt) Troldhede 02-11-2019 11:00:00
1. Division Spjald 03-11-2019 11:00:00
Old Boys (1) Hjallerup 04-11-2019 10:00:00
Senior Cup Hjørring 16-11-2019 09:30:00
Klasse B Kvinder (individuelt) Balling 16-11-2019 11:00:00
Old Boys (3) Aars 19-11-2019 10:00:00
Serie 1 Arden 20-11-2019 19:00:00
Tenax double Sæby 22-11-2019 18:00:00
Elitedivisionen Lemvig 23-11-2019 11:00:00
Fri Carambole 2-mands Taars 25-11-2019 19:00:00
Old Boys (4) Brønderslev 26-11-2019 10:00:00
Serie 2 Arden 27-11-2019 19:00:00
Klasse M (individuelt) Fluen (Aarhus) 30-11-2019 11:00:00
Old Boys (3) Hjallerup 03-12-2019 10:00:00
Serie 3 (1) Hjallerup 05-12-2019 19:00:00
Klasse Elite (individuelt) Bristol, Odense 07-12-2019 11:00:00
Old Boys (2) Brønderslev 09-12-2019 10:00:00
Serie 3 (2) Hjørring 12-12-2019 19:00:00
Serie 3 (3) Svenstrup 12-12-2019 19:00:00
1. Division Vejen 15-12-2019 11:00:00
Serie 1 Pandrup 18-12-2019 19:00:00
Havkroen Open Asaa 27-12-2019 12:00:00
Søgaard Cup Arden 29-12-2019 10:00:00
Elitedivisionen Søborg 04-01-2020 13:00:00
Elitedivisionen Helsingør 05-01-2020 10:00:00
Serie 2 Brønderslev 08-01-2020 19:00:00
Serie 3 (2) Vrå 09-01-2020 19:00:00
Serie 3 (3) Hjørring 09-01-2020 19:00:00
Old Boys (5) Hjørring 14-01-2020 10:00:00
Elitedivisionen Gilleleje 19-01-2020 10:00:00
Serie 2 Ørsø 21-01-2020 19:00:00
Old Boys (3) Pandrup 28-01-2020 10:00:00
Serie 3 (1) Frederikshavn 30-01-2020 19:00:00
Old Boys (2) Taars 03-02-2020 10:00:00
Fri Carambole 2-mands Hjørring 03-02-2020 19:00:00
Ladies Cup Aars 08-02-2020 10:00:00
1. Division Asaa Billardklub 09-02-2020 11:00:00
Old Boys (5) Ørsø 11-02-2020 10:00:00
Old Boys (4) Halvrimmen 18-02-2020 10:00:00
Serie 3 (2) Svenstrup 20-02-2020 19:00:00
Serie 3 (3) Brønderslev 20-02-2020 19:00:00
1-bande Klasse A (individuelt) REGIONSFINALE Bristol, Odense 22-02-2020 11:00:00
Old Boys (3) Thisted 25-02-2020 10:00:00
2. Division Asaa Billardklub 29-02-2020 12:45:00
Elitedivisionen Vordingborg 29-02-2020 13:00:00
Elitedivisionen Sorø 01-03-2020 10:00:00
Old Boys (2) Brønderslev 02-03-2020 10:00:00
Fri Carambole 2-mands Sindal 02-03-2020 19:00:00
Serie 2 Vrå 04-03-2020 19:00:00
1. Division Svendborg 08-03-2020 11:00:00
Old Boys (1) Sindal 09-03-2020 10:00:00
Old Boys (5) Halvrimmen 10-03-2020 10:00:00
2. Division Silkeborg 15-03-2020 11:00:00
1-bande Klasse A (individuelt) LANDSFINALE Søndersø 21-03-2020 11:00:00
Serie 1 Hjørring 25-03-2020 19:00:00
Serie 3 (2) Brønderslev 02-04-2020 19:00:00
Serie 3 (3) Vrå 02-04-2020 19:00:00
Ladies Cup Regionsfinale Viborg 18-04-2020 10:00:00
Serie 1 Solsiden BK 26-08-2020 19:00:00
2. Division BK Fluen 30-08-2020 11:00:00
2 mands fri Carambole Tårs BK 31-08-2020 19:00:00
Old Boys Frederikshavn BK 01-09-2020 10:05:00
Old Boys Frederikshavn BK 08-09-2020 10:05:00
Serie 1 ABK 31 09-09-2020 19:00:00
Serie 3 Hjørring BK 10-09-2020 19:00:00
2 mands fri Carambole Tårs BK 14-09-2020 19:00:00
Old Boys kegler (Individuelt) Arden BK 17-09-2020 19:00:00
Serie 3 Hjallerup 17-09-2020 19:05:00
Old Boys Brønderslev BK 22-09-2020 10:05:00
Serie 3 Brønderslev 24-09-2020 19:00:00
Serie 2 Brønderslev 30-09-2020 19:05:00
Serie 3 Hjørring 01-10-2020 19:05:00
2 Mands Kegler Sindal BK 05-10-2020 19:00:00
Serie 2 Taars BK 14-10-2020 19:00:00
Individuelt klasse B - Regionsfinale Sæby BK 17-10-2020 11:00:00
Individuelt klasse D kegler Skagen BK 23-10-2020 11:00:00
Individuelt klasse A kegler Juelsminde BK 24-10-2020 11:00:00
Individuelt klasse A kegler Lem BK 24-10-2020 11:00:00
Snookerkamp Hjørring 27-10-2020 19:00:00
Snookerkamp Hjørring 03-11-2020 19:00:00
Individuelt Klasse M kegler Spjald BK 28-11-2020 11:00:00
Individuelt Klasse M kegler Aars BK 28-11-2020 11:00:00
2. Division Silkeborg BK 24-01-2021 11:00:00

Tilføjelser/ændringer til kalenderen bedes meddelt på mail.